Suplementy przy nadciśnieniu – co warto stosować?

Nadciśnienie tętnicze to choroba, która zwiększa ryzyko zawału serca i wylewu. Z tego też powodu warto sięgnąć po suplementy łagodzące nie tylko objawy nadciśnienia, ale przede wszystkim usuwające przyczyny jego powstania.

Na obniżenie ciśnienia lekarz może przepisać tabletki, ale zawsze warto sięgnąć również po niefarmakologiczne sposoby walki z tą chorobą.

Zalety stosowania suplementów przy nadciśnieniu

Naturalnym preparatem stosowanym przy nadciśnieniu tętniczym jest Presuren Cardio
Największe zalety stosowania tego suplementu to w szczególności:
• szybkość działania, gdyż pierwsze pozytywne efekty zastosowania specyfiku są widoczne już po kilku godzinach,
• dzięki regulacji pracy serca i całego układu krwionośnego wahania ciśnienia ustępują,
• wysoka skuteczność działania składników preparatu na niemal wszystkie objawy towarzyszące podwyższonemu ciśnieniu, minimalizacja ryzyka wystąpienia arytmii oraz dławicy piersiowej,
• dzięki temu, iż suplement złożony jest z substancji pochodzenia roślinnego, nie ma ryzyka wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych, często spotykanych przy stosowaniu innych środków na nadciśnienie.

Presuren Cardio – jak dawkować ten suplement?

Dzięki licznym zaletom warto zaopatrzyć się w ten produkt. Ma on powstać niewielkich tabletek, łatwych do przełknięcia, które należy dawkować dwa razy dziennie, najlepiej jedną tabletką rano, a drugą wieczorem. Nie jest wskazane przekraczanie dobowej dawki, a kobiety w ciąży albo karmiące piersią powinny wcześniej skonsultować się z lekarzem.

Author: netcorp.com.pl