Gry o wysokim stopniu prawdopodobieństwa wygranej

W zależności od tego, czy ktoś woli samodzielnie wybierać liczby, czy też zdecydować się na metodę chybił trafił, można zdecydować się na konkretną grę lotto. Które gry są pod tym względem najbardziej atrakcyjne?
Jeśli ktoś ma szczęście do numerów wybieranych przez maszynę, powinien spróbować gry o nazwie kaskada. Ta gra jest atrakcyjna nie tylko ze względu na całkowitą losowość otrzymanych numerów, ale także na dość wysokie prawdopodobieństwo wygranej pierwszego stopnia, w porównaniu do innych gier.

W przypadku kaskady wybierane są liczby od 1 do 24. Na otrzymanym kuponie znajdują się dwa zestawy liczb. Aby wygrać główną nagrodę, wszystkie dwanaście liczb musi znaleźć się w jednym zestawie. Możliwe jest również trafienie nagród niższego rzędu.
Losowania kaskady odbywają się dwa razy dziennie. Dlatego też decydując się na grę należy wybrać, czy kupon ma być przeznaczony na losowanie o godzinie 14. 00, czy po godzinie 21. 40. Atrakcyjne dla niektórych graczy w przypadku gry kaskada jest to, że można wybrać również, czy zakład ma być zawarty na losowanie tego samego dnia. Możliwe jest bowiem wybranie innego losowania, zazwyczaj do czterech naprzód.

 

Author: netcorp.com.pl